Re/Max Glorion > Aktuality a články > Články o realitách > Zahájení předprodeje nových bytů v Karlových Varech

Zahájení předprodeje nových bytů v Karlových Varech

Sdílet tento příspěvek

Bytový dům Tuhnice je nová rezidenční výstavba, která se nachází nedaleko centra Karlových Varů, v oblíbené městské části Tuhnice. Výstavba bytového domu již byla zahájena a dokončení prvního bloku 30 bytů se očekává ve 2. čtvrtletí roku 2024.

Bytový dům Tuhnice

Objevte Tuhnice, zbrusu nový bytový dům v srdci Karlových Varů! Díky své vynikající poloze v blízkosti centra města a svěžích lesů nabízí Tuhnice to nejlepší z obou světů. Zažijte bydlení nejvyšší kvality v prostorných a dobře navržených apartmánech, vyrobených pouze z těch nejlepších materiálů.

A s RE/MAX Glorion jako exkluzivním realitním partnerem se můžete spolehnout, že se vám dostane služeb na nejvyšší úrovni. Nenechte si ujít příležitost, aby se Tuhnice staly vaším novým domovem.

Kontaktujte RE/MAX Glorion nyní, abyste se dozvěděli více o této vzrušující novostavbě a udělali první krok k vysněnému domovu!

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Valašský kongres 2022

Největší realitní událost roku

23 listopadu, 2022
1 minuta čtení

Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Ať už si chcete nemovitost pronajmout, nebo koupit, její důkladná prohlídka je zásadním krokem. Naši realitní odborníci sestavili komplexní kontrolní seznam, který vám pomůže učinit informované rozhodnutí o vaší investici.

6 března, 2023
2 minuty čtení

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23 dubna, 2023
6 minut čtení

Vánoční veletrhy v Praze

V mnoha městech po celém světě jsou Vánoce neuvěřitelně krásným svátkem. V Praze je však atmosféra nadcházejících svátků obzvlášť kouzelná, a to především díky tradičním výročním jarmarkům. V roce 2017 začínají vánoční veletrhy 20. listopadu a budou se konat na sedmi místech ve městě. Polovina veletrhů však bude otevřena až do začátku katolických Vánoc. Zbytek se postará o předvánoční náladu Pražanů a návštěvníků Prahy před svátky a několik dní po nich.

2 října, 2022
4 minuty čtení

Vládní ekologický program na úsporu energie v domácnostech

Byl zahájen příjem žádostí do další etapy ekologického programu Nová zelená úsporám (NZÚ) – nejdéle trvajícího dotačního programu určeného na úspory energie v rodinných a vícebytových domech. Během prvního programového období, které začalo v roce 2014, byly mezi desítky tisíc domácností rozděleny prostředky ve výši několika miliard korun.

2 října, 2022
2 minuty čtení

Jak se platí za bydlení v České republice

Při rozhodování o koupi nemovitosti v České republice je dobré zjistit si několik podrobností. Náklady na bydlení jsou v této zemi vysoké, zejména pokud jde o hlavní město.Další nákladovou položkou jsou účty za komunální služby, jejichž výše závisí na velikosti nemovitosti, regionu, ve kterém se nachází, způsobu vytápění a dalších faktorech.Níže se podíváme na to, za co zaplatíte více – za byt nebo soukromý dům.

2 října, 2022
3 minuty čtení
View all