Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky z České republiky > Z Kyjeva do Prahy můžete letět za 47 EURO

Z Kyjeva do Prahy můžete letět za 47 EURO

Sdílet tento příspěvek

Letový řád

 Letový řád na trase Kyjev-Praha-Kyjev je následující:

  • Odlet z Kyjeva v 19:00, přílet do Prahy ve 20:00.
  • Odlet z Prahy ve 21:00, přílet do Kyjeva v 00:05.

Příletové dny na obou letištích jsou úterý, čtvrtek a neděle.

Jednosměrná cena začíná na 1500 UAH, což odpovídá 47 EURO. Minimální cena zpátečního letu tedy bude přibližně 3 000 UAH. V ceně je zahrnuta přeprava pouze příručního zavazadla o rozměrech do 55*40*20 cm a hmotnosti maximálně 9 kg. Pokud velikost nákladu překročí tyto limity, cestující si musí připlatit nebo koupit dražší letenku.

Je třeba poznamenat, že nízkonákladový dopravce SkyUp není jedinou leteckou společností na uvedené trase, jeho konkurenty jsou České aerolinie a UIA. Bez ohledu na to, kterou leteckou společnost si cestující zvolí, bude odlet probíhat z Boryspilu a přílet do Ruzyně. Je to hlavní české letiště, které bylo pojmenováno po prvním českém prezidentovi Václavu Havlovi.

Turisté, kteří plánují cestu do České republiky, by si však měli být vědomi pandemických omezení. Ministerstvo zahraničních věcí Ukrajiny uvádí, že vstup do země je možný po dvou týdnech po kompletním očkování proti koronaviru, povoleno je použití vakcín Moderna, Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Janssen, Covishield. Očkování je potvrzeno elektronickým certifikátem vydaným zeměmi EU nebo vygenerovaným v aplikaci „Dia“ v případech, kdy bylo očkování provedeno na území Ukrajiny.
Také občané Ukrajiny, kteří vstupují na území České republiky v rámci bezvízového styku, budou potřebovat platný biometrický pas. Vyplní také formulář žádosti a uzavřou pojistnou smlouvu, přičemž všechny úkony lze provést online s údaji uloženými v mobilních zařízeních nebo v papírové podobě. Cena týdenního pojištění na osobu je 190 hřiven.

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Družstevní byty, výhody a nevýhody jejich koupě

Koupě družstevního bytu může být dobrou i špatnou investicí, záleží především na úhlu pohledu. Zhodnocení kladných a záporných stránek takového bydlení vám pomůže rozhodnout se a v budoucnu nelitovat své volby.

2 října, 2022
3 minuty čtení

Podnikatelé, kteří chtějí vyzkoušet nový obor

Teď už vím jistě, že změna je vždy k lepšímu. Neexistuje žádný strach ani pochybnosti o sobě samém. Neexistují žádná omezení. Stačí udělat krok vpřed a vše se určitě vyřeší.

8 října, 2022
2 minuty čtení

RE/MAX Glorion spolupracuje s fotbalovým klubem Slavia na podpoře místní komunity a sportu

Vzrušující novinky! RE/MAX Glorion v Karlových Varech s hrdostí oznamuje naše partnerství s fotbalovým klubem Slavia. Jako realitní kancelář hluboce zakořeněná v naší místní komunitě jsme nadšeni, že můžeme podporovat sport a sportovce v našem městě.

23 dubna, 2023
2 minuty čtení

Zaměstnanci bankovních a nebankovních finančních institucí

Hledáte novou příležitost nebo přemýšlíte o změně kariéry? Máte obchodního ducha i zkušenosti v jednání s lidmi a hledáte pro sebe větší rozlet? Pak je pro vás práce realitního makléře v RE/MAX.

28 října, 2022
1 minuta čtení

Analýza cen nemovitostí 2021-2022

Český trh s nemovitostmi zaznamenal v posledních letech dynamický nárůst cen, a to jak u pronájmu, tak u koupě/prodejů, ale náklady na pořízení bydlení se vyplatily.

30 listopadu, 2022
3 minuty čtení

Nový rok v České republice a jeho zvláštnosti

Cesta do České republiky je vždy krásná, ať už se jedná o služební cestu, léčení nebo dovolenou. Česká města jsou obzvláště krásná na Silvestra, kdy ve všech domech, ulicích a na náměstích vládne magická atmosféra nadcházejících svátků. Zvláštní pozornost si zaslouží tradice a některé zvláštnosti oslav.

2 října, 2022
3 minuty čtení
View all