Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky společnosti > RE/MAX Glorion spolupracuje s fotbalovým klubem Slavia na podpoře místní komunity a sportu

RE/MAX Glorion spolupracuje s fotbalovým klubem Slavia na podpoře místní komunity a sportu

Sdílet tento příspěvek

Ve společnosti RE/MAX Glorion věříme v sílu sportu, který spojuje lidi a podporuje přátelské vztahy. Naše partnerství s fotbalovým klubem Slavia odráží náš závazek podporovat místní sport a propagovat aktivní a zdravý životní styl.

Vyzýváme všechny obyvatele Karlových Varů, aby přišli podpořit fotbalový klub Slavia návštěvou jeho zápasů. Elektrizující atmosféra, vzrušení ze hry a vášeň hráčů se jistě postarají o nezapomenutelný zážitek.

Ale to není všechno! Ve společnosti RE/MAX Glorion také podporujeme naši komunitu, aby se zapojila do sportu tím, že si zahraje fotbal. Je to skvělý způsob, jak zůstat aktivní, budovat týmové dovednosti a bavit se. Tak si zašněrujte kopačky a vyrazte na hřiště!

Jsme hrdí na to, že jsme spojeni s fotbalovým klubem Slavia a podporujeme místní komunitu a sportovce. Připojte se k nám a oslavte toto partnerství a podpořte sport v Karlových Varech. Pojďme společně fandit našemu místnímu týmu a zároveň zůstat aktivní a užít si krásnou fotbalovou hru!

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Cena plynu a elektřiny v České republice vzroste

Změny v českých tarifech se očekávají v lednu, jak oznámil generální ředitel energetické společnosti ČEZ.

2 října, 2022
2 minuty čtení

Soutěž

Vyhlašujeme soutěž o název pro vznikající bytový komplex

2 října, 2022
1 minuta čtení

Podnikatelé, kteří chtějí vyzkoušet nový obor

Teď už vím jistě, že změna je vždy k lepšímu. Neexistuje žádný strach ani pochybnosti o sobě samém. Neexistují žádná omezení. Stačí udělat krok vpřed a vše se určitě vyřeší.

8 října, 2022
2 minuty čtení

Úschova finančních prostředků při koupi nemovitosti v České republice

Koupě nemovitosti v České republice je výhodnou investicí, ale má určité nuance. V České republice není zvykem platit přímo prodejci. Jakmile je požadovaná částka doručena do země, musí být svěřena třetí straně, kterou je notář, právník nebo banka. Tento systém se nazývá opatrovnictví a má určité rysy.

2 října, 2022
2 minuty čtení

Důsledky koronaviru: Češi se obávají finančních problémů

Koronavirus, který se v mohutné vlně přehnal přes celý svět, donutil mnohé přehodnotit své postoje a jednání. Výjimkou nejsou ani obyvatelé České republiky, kteří se k financím staví výrazně obezřetně. Více než polovina Čechů, 53 %, si klade otázku, nakolik je jejich situace stabilní a zda bude možné zachovat status quo i v novém roce

2 října, 2022
3 minuty čtení

Kde koupit byty v případě pandemie

Nákup nemovitostí v jiných zemích je mnohými vnímán jako zdroj trvalého pasivního příjmu i jako možná alternativa pozdějšího bydlení ve zvoleném teritoriu. Zajímavé je, že existuje řada evropských zemí, které přitahují zvýšenou pozornost Rusů, pokud jde o nákupy bytů.

2 října, 2022
2 minuty čtení
View all