RE/MAX Glorion: 15 Let Vašeho Spolehlivého Partnera v Realitách v České Republice

Zakotvena ve světově uznávané franšízové síti RE/MAX, která působí od roku 1973, se společnost RE/MAX Glorion stala po dobu 15 let vaším důvěryhodným realitním partnerem v České republice.

Naší misí není jen poskytování realitních služeb, ale doprovázení vás na každém kroku vaší cesty - od nákupu až po pronájem. Naše postupy jsou neustále optimalizovány a automatizovány, což nám umožňuje garantovat vám nejvyšší standardy služeb. Vaše důvěra je pro nás klíčovou hodnotou. Vyberte si RE/MAX Glorion a užijte si klid z vašeho rozhodnutí.

Profesionalita založená na zkušenostech: Vaše spokojenost je naším měřítkem úspěchu.

Náš krátký příběh

2004: Rodinný Podnik se Rodí

Založení obchodu s oblečením v Karlových Varech bylo prvním krokem na naší podnikatelské cestě. Rodinný přístup a závazek ke kvalitě se staly základem naší budoucí práce a reputace v realitním sektoru.

2006: Začátek Nové Ery

Rok 2006 přinesl novou kapitolu, když byla otevřena realitní kancelář Glorion. S vizí rozšíření mezinárodní přítomnosti a posílení pozice na trhu jsme se vydali na cestu, která formovala naše budoucí úspěchy v realitách.

2013: První Úspěchy Glorion

V roce 2013 se naše snažení vyplatilo: tým se rozrostl a prvních 10 makléřů úspěšně uzavřelo své obchody. Tento rok symbolizuje první významné milníky a úspěchy, které podnítily naši motivaci a odhodlání k dalšímu růstu.

2019: Expanze a Uznání v Síti RE/MAX

Naše cesta nás v roce 2019 dovedla k připojení se ke globální síti RE/MAX, rozšiřující naše horizonty a posilující naši pozici na trhu. RE/MAX Glorion otevřel nové pobočky, stal se lídrem mezi mladými společnostmi v ČR a získal prestižní ocenění.

2022: Úspěšná Cesta teprve Začíná

Tři prosperující pobočky, přes 15 odborníků v týmu, 1000 spokojených klientů a partnerství se významnými organizacemi – všechny tyto úspěchy ilustrují naši cestu. Sponzorství a partnerství podtrhují naši pozici na trhu a naši vizi do budoucna.
1000
Spokojených zákazníků
15
Nejlepších profesionálů
130
Nemovitostí
1000
Spokojených zákazníků

Tým RE/MAX

Volbou makléřů RE/MAX získáte vysoce kvalifikované odborníky. Jsme připraveni poskytnout úplné doprovázení na všech etapách transakce nákupu, prodeje nebo pronájmu nemovitostí.

Makleří

Exkluzivita a Odbornost prostřednictvím Předního Partnerství!

Jako hrdí členové největší realitní franšízy na světě vám přinášíme výhody, které přicházejí s důvěryhodnou značkou, rozsáhlými zdroji a rozlehlou sítí profesionálů. Naše členství garantuje, že budete mít nejen bezkonkurenční zkušenosti a výjimečné služby, ale také přístup k exkluzivním a atraktivním nabídkám.

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type int in <b>/home/glorionflexagenc/public_html/wp-content/themes/glorion-redesign/about-us.php</b> on line <b>674</b><br />

V srdci komunity a na hřišti

V RE/MAX Glorion hluboce věříme v sílu sportu jako spojovacího prvku komunity a podněcovatele přátelství. Naše partnerství s fotbalovým klubem Slavia ilustruje náš závazek k podpoře místního sportu a propagaci aktivního a zdravého životního stylu.

Přečtěte si článek

Aktuální články od Remax/Glorion

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

RE/MAX Glorion spolupracuje s fotbalovým klubem Slavia na podpoře místní komunity a sportu

Vzrušující novinky! RE/MAX Glorion v Karlových Varech s hrdostí oznamuje naše partnerství s fotbalovým klubem Slavia. Jako realitní kancelář hluboce zakořeněná v naší místní komunitě jsme nadšeni, že můžeme podporovat sport a sportovce v našem městě.

23 dubna, 2023
2 minuty čtení

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23 dubna, 2023
6 minut čtení

Hall of Fame

Tým RE/MAX Glorion gratuluje Alexandru Mizjukovi k prestižnímu mezinárodnímu ocenění Hall of Fame.

12 dubna, 2023
2 minuty čtení

Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Ať už si chcete nemovitost pronajmout, nebo koupit, její důkladná prohlídka je zásadním krokem. Naši realitní odborníci sestavili komplexní kontrolní seznam, který vám pomůže učinit informované rozhodnutí o vaší investici.

6 března, 2023
2 minuty čtení