Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky z České republiky > Nové vlaky na českých železnicích

Nové vlaky na českých železnicích

Sdílet tento příspěvek

Vlaky nové generace

 

Nové vlaky nahradí ty zastaralé a cestující ocení moderní design a pohodlí vozů. Vlaky nové generace prošly mnoha vylepšeními, a co je důležité, nabízejí vyšší kapacitu. Téměř všechny systémy patří k nové generaci – například trakční pohon, který je úspornější a bezpečnější, nebo vylepšený systém řízení, díky němuž bude jízda plynulejší a příjemnější.

Objednáním 31 vlaků RegioPanter České dráhy plně vyčerpají dva kontrakty podepsané v letech 2019 a 2020 na až 50 jednotek EMU 160 a 60 jednotek EMU 240 v celkové hodnotě přes 15 miliard korun Po dodání všech objednaných vlaků se rodina RegioPanter Českých drah rozroste na 147 příměstských a 14 dálkových vlaků. Jednopodlažní elektrické vlaky Škoda slaví úspěch i v zahraničí.

Skupina Škoda Transportation investuje stovky milionů korun do rozšíření a obnovy výroby a díky novým zakázkám v závodech v Plzni a Ostravě přijme stovky dalších zaměstnanců.

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Koupě bytu v Praze vyžaduje investici ve výši 16 ročních platů

Již tak poměrně drahé byty v České republice nadále zdražují. Na koupi nového bytu o rozloze 70 m2 v hlavním městě je potřeba nejméně šestnáct průměrných ročních platů. Pro srovnání, před rokem by na takový nákup bylo potřeba 14 platů.

2 října, 2022
2 minuty čtení

ARTE – evropský kulturní kanál v Karlových Varech

Televize ARTE nedávno odvysílala film o životě a podnikání v Karlových Varech.

16 ledna, 2023
1 minuta čtení

Kapr na Vánoce – dlouholetá česká tradice

Vánoční kapr je jedním z tradičních symbolů vánočních svátků. Již v předvánočním čase jsou v ulicích všech českých měst k vidění velké kádě s rybami. Tradiční štědrovečerní večeře se skládá z rybí polévky a smaženého kapra s bramborovým salátem (obdoba Oliviera).

2 října, 2022
2 minuty čtení

Cena plynu a elektřiny v České republice vzroste

Změny v českých tarifech se očekávají v lednu, jak oznámil generální ředitel energetické společnosti ČEZ.

2 října, 2022
2 minuty čtení

Valašský kongres 2022

Největší realitní událost roku

23 listopadu, 2022
1 minuta čtení

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23 dubna, 2023
6 minut čtení
View all