Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky společnosti > Hall of Fame

Hall of Fame

Sdílet tento příspěvek

Tým RE/MAX Glorion gratuluje Alexandru Mizjukovi k prestižnímu mezinárodnímu ocenění Hall of Fame.

Ocenění Hall of Fame

Toto ocenění je nejvyšším, které může realitní makléř sítě RE/MAX získat. Získání této ceny znamená, že Alexandr Mizjuk dokázal během své kariéry dosáhnout produkce převyšující 1 000 000 USD. V České republice je toto ocenění velmi vzácné.

Alexandr Mizjuk, ředitel realitní kanceláře RE/MAX Glorion, si tuto prestižní cenu zaslouží díky své tvrdé práci, neustálému vzdělávání a kvalitním službám, které poskytuje svým klientům. Jeho kolegové z RE/MAX Glorion jsou pyšní na to, že mohou být součástí jeho týmu a že se mohou od něj mnohému naučit a gratulují mu k tomuto vynikajícímu úspěchu.

Získání ocenění Hall of Fame je velkým krokem v kariéře každého realitního makléře a RE/MAX Glorion věří, že Alexandr Mizjuk bude i nadále pokračovat ve své úspěšné práci a poskytovat tak svým klientům vynikající služby.

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Důsledky koronaviru: Češi se obávají finančních problémů

Koronavirus, který se v mohutné vlně přehnal přes celý svět, donutil mnohé přehodnotit své postoje a jednání. Výjimkou nejsou ani obyvatelé České republiky, kteří se k financím staví výrazně obezřetně. Více než polovina Čechů, 53 %, si klade otázku, nakolik je jejich situace stabilní a zda bude možné zachovat status quo i v novém roce

2 října, 2022
3 minuty čtení

Rodiče na rodičovské dovolené

Jak řídit svůj čas a nenechat se řídit jím? Nažhavte se pro velký krok vašeho života. Vstupte do velké rodiny RE/MAX Glorion. Staňte se realitním makléřem!

28 října, 2022
1 minuta čtení

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23 dubna, 2023
6 minut čtení

Kapr na Vánoce – dlouholetá česká tradice

Vánoční kapr je jedním z tradičních symbolů vánočních svátků. Již v předvánočním čase jsou v ulicích všech českých měst k vidění velké kádě s rybami. Tradiční štědrovečerní večeře se skládá z rybí polévky a smaženého kapra s bramborovým salátem (obdoba Oliviera).

2 října, 2022
2 minuty čtení

Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Ať už si chcete nemovitost pronajmout, nebo koupit, její důkladná prohlídka je zásadním krokem. Naši realitní odborníci sestavili komplexní kontrolní seznam, který vám pomůže učinit informované rozhodnutí o vaší investici.

6 března, 2023
2 minuty čtení

Družstevní byty, výhody a nevýhody jejich koupě

Koupě družstevního bytu může být dobrou i špatnou investicí, záleží především na úhlu pohledu. Zhodnocení kladných a záporných stránek takového bydlení vám pomůže rozhodnout se a v budoucnu nelitovat své volby.

2 října, 2022
3 minuty čtení
View all