Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky společnosti > ARTE – evropský kulturní kanál v Karlových Varech

ARTE – evropský kulturní kanál v Karlových Varech

Sdílet tento příspěvek

ARTE – společný projekt Německa a Francie, kulturní kanál, který působí v Evropě již 30 let.

Jeho mise a poslání – podporovat vzájemné porozumění a sbližovat lidi prostřednictvím kultury.

Kulturní obsah, propagační materiály a kvalitní programy vytvářejí sociální vazby, hrají sjednocující roli v naší společnosti a přispívají ke vzniku demokratického veřejného prostoru, který pomáhá posilovat postavení jednotlivců.‍

ARTE nedávno odvysílala film o životě a podnikání v Karlových Varech.

Jsme hrdí na to, že se naše společnost mohla podílet na tomto dokumentárním projektu.

Ve filmu můžete vidět naše makléře v akci, prohlédnout si některé nemovitosti a podívat se na rozhovor s ředitelem společnosti Re/Max Glorion.

Film si můžete prohlédnout na tomto odkazu:

Prohlédnout

Doporučujeme se podívat i na další projekty kanálu ARTE.‍

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Ať už si chcete nemovitost pronajmout, nebo koupit, její důkladná prohlídka je zásadním krokem. Naši realitní odborníci sestavili komplexní kontrolní seznam, který vám pomůže učinit informované rozhodnutí o vaší investici.

6 března, 2023
2 minuty čtení

Nové vlaky na českých železnicích

České dráhy si u společnosti Škoda Transportation Group objednaly 31 třívozových elektrických vlaků RegioPanter za téměř pět miliard korun. Národní dopravce využil prodlouženou smlouvu, kterou s výrobcem podepsal na podzim 2020. Nové komfortní vlaky pro dopravu v Praze, Středočeském, Ústeckém a Královéhradeckém kraji budou dodány v roce 2024. Podle prezidenta Škody Transportation Petra Brzezina prochází železnice zásadní obnovou svých vozidel, která přiláká více cestujících do veřejné dopravy.

2 října, 2022
1 minuta čtení

Analýza cen nemovitostí 2021-2022

Český trh s nemovitostmi zaznamenal v posledních letech dynamický nárůst cen, a to jak u pronájmu, tak u koupě/prodejů, ale náklady na pořízení bydlení se vyplatily.

30 listopadu, 2022
3 minuty čtení

Podnikatelé, kteří chtějí vyzkoušet nový obor

Teď už vím jistě, že změna je vždy k lepšímu. Neexistuje žádný strach ani pochybnosti o sobě samém. Neexistují žádná omezení. Stačí udělat krok vpřed a vše se určitě vyřeší.

8 října, 2022
2 minuty čtení

Realitní horoskop na rok 2022

Co očekávat od roku 2022? Na co si dát pozor a jakým otázkám byste měli věnovat čas?Podělíme se s vámi o předpovědi pro jednotlivá znamení souhvězdí.

2 října, 2022
4 minuty čtení

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23 dubna, 2023
6 minut čtení
View all